Apie mus
Pagaminta Lietuvoje!
Mūsų istorija
2010
 
Lapkričio mėnesio 3 dieną juridinių asmenų registro Alytaus filiale buvo užregistruotas šveicarijos kapitalo juridinis asmuo UAB „Dominari“. Būtent nuo šios dienos prasidėjo mūsų įmonės istorija, kuri sėkmingai tęsiasi jau dešimtmetį.
2011
 
Rugsėjo mėnesio 15 dieną žengėme antrą svarbų žingsnį - perkėlėme savo buveinę iš Alytaus į Šilagalį, kur esame apsistoję ir dabar. Šilagalys yra šalia kelio Via Baltica, kuris suteikia ypač patogų susisiekimą su daugeliu Europos miestų, tad yra strategiškai patogi vieta mūsų vykdomai veiklai vystyti.
2014
 
Sėkmingo mūsų įmonių grupės augimo dėka pradėjome aktyviai plėstis - pradėjome patys gaminti medines baldų dalis, Panevėžyje įsteigėme siuvyklą. Taip pat gimė idėja statyti dar du naujus gamybinius pastatus, plotu viršijančius 40 tūkst. kvadratinių metrų - naują modernią baldų gamyklą ir naują, pažangiausiomis technologijomis praturtintą porolono gamyklą.
2017
 
Mūsų idėja virto realybe - prie Panevėžio aplinkelio iškilo du nauji gamybiniai pastatai - baldų gamykla ir porolono gamykla. 2017 metų pabaigoje baldų gamykla pradėjo aktyviai veikti, o porolono gamykla buvo paleista bandomuoju rėžimu.
2018
 
Sparčios plėtros dėka atidarėme mūsų įmonės filialus Kaune ir Kupiškyje, visos Lietuvos mastu perkopėme 1200 darbuotojų skaičių ir sėkmingai plečiamės toliau.
2020
 
Šiuo metu visos Lietuvos mastu turime virš 1800 talentingų darbuotojų, virš 200 klientų visame pasaulyje ir esame vieni sparčiausiai augančių ir besiplečiančių baldų gamintojų ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje.

IT ALL STARTS WITH A DREAM

Per beveik dešimtmetį mes pažinome minkštų baldų rinkos tendencijas ir išsirinkome pačius patikimiausius tiekėjus, kurie užtikrina, kad mūsų gamyboje būtų naudojamos pačios inovatyviausios medžiagos. Kad išliktume konkurencingi rinkoje ir patenkintume net ir pačių įnoringiausių klientų poreikius, nuolatos ieškome naujų gamybinių sprendimų bei išskirtinio dizaino variantų.

 

Mūsų tikslas – gaminti kokybiškus ir visiškai kliento lūkesčius patenkinančius produktus.

Mūsų vizija – nuolatos tobulinti mūsų gaminių ir paslaugų kokybę bei išlikti madinga, patrauklia ir pažangia baldų gamybos įmone.

Mūsų misija – kurti gyvenimą.

Mūsų stiprybė – profesionalūs ir kompetentingi savo srities specialistai, lanksčios gamybos galimybės bei ištikimi klientai.

 

Mums labai svarbu socialinis atsakingumas, tikėjimas šeima ir pamatinėmis šeimos vertybėmis: meile, pasitikėjimu, pagarba, atsidavimu, dialogu ir nuolatine kūryba. Todėl kiekvienais metais prisidedame prie savo bendruomenės kultūrinių ir sporto renginių plėtojimo, remiame aplink mus vykstančius kultūrinius ir socialinius renginius.

 

Sertifikatai ir licencijos::

Elgsenos kodas

Nordic Ecolabel License FSC® C124670 Chain of Custody Certification STANDARD 100 by OEKO-TEX®

CertiPUR Recognition of Approval

Kontaktai
 • UAB „Dominari“
 • Panevėžio aplinkl. 13,
  Šilagalio k., Panevėžio r. sav.,
  LT-36220 Lietuva

  info@dominari.lt
  +370 45 45 40 14
  GPS 55.674512, 24.338859
 • UAB „Dominari logistika“
 • Panevėžio aplinkl. 10,
  Šilagalio k., Panevėžio r. sav.,
  LT-36220 Lietuva

  info@dominari.lt
  +370 45 45 40 14
  GPS 55.669001, 24.347666
Susisiekime!